האם כבר ביקרתם בקונצרט בוינה?

וינה, בירת אוסטריה, הנה עיר מיוחדת וססגונית. עיר זו שופעת תרבות קלאסית החל מבניינה העתיקים, ברחובותיה הציוריים וכלה בקונצרטים הקלאסיים המשובחים. רבים מהמלחינים הבולטים בתקופה הקלאסית פעלו בעיר זו ולכן היא נחשבת לבירת המוסיקה הקלאסית העולמית.

עיר זו מציעה אלפי קונצרטים לאורך כל השנה, בעיקר של מוצרט ויוהן שטראוס. הקונצרטים נערכים בארמונות ציוריים (לדוגמה, ארמון שנברון, ארמון הופבורג ועוד), בתי אופרה מפוארים ואולמות קונצרטים מדהימים. אין ספק כי וינה מהווה אטרקציה ולא בכדי וינה נחשבת כמגנט למאות אלפי אוהבי ושוחרי המוסיקה הקלאסית. כחלק בלתי נפרד מחיי הלילה שעיר זו מציעה, אתם מוזמנים להגיע לקונצרט משובח באחד מבתי הקונצרטים שבהם האזינו קיסרי וינה לפני מאות שנים. אין ספק כי תחושו בערב זה כבני אצולה!

בשנים האחרונות, רבים גילו את העיר המופלאה הזו ומשלבים קונצרט קלאסי משובח כחלק מהטיול שלהם. כיום הרבה יותר קל להזמין כרטיסים לקונצרטים אלו דרך האינטרנט, והכל בלחיצת כפתור מבלי לצאת מהבית.

אתר classeventic.com מתמחה בין היתר בקונצרטים בוינה. תוכלו למצוא דרך אתר זה אלפי קונצרטים המתעדכנים מידי יום. בחלק מהקונצרטים תוכלו לשלב ארוחת ערב רומנטית או סיור באחד מהארמונות הציוריים שעיר זו מתהדרת בהם. אתם לא תהיו לבד, מאות אלפי תיירים מגיעים מכל קצוות העולם מידי שנה לוינה לצורך שמיעת קונצרטים קלאסיים. כל מה שנותר לכם זה להצטרף אליהם וליהנות מחוויה תרבותית מהמעלה הראשונה.

למידע נוסף – אנא בקרו אותנו ב- http://classeventic.com/vienna-concerts.php

הזמינו עוד היום כרטיסים לאחד מאלפי הקונצרטים הנערכים בוינה. גם אם אינכם חובבי מוסיקה קלאסית, תוכלו לשדרג את חופשתכם בטעימה קטנה של חיי התרבות בוינה. מובטחת לכם חוויה עוצרת נשימה!

SONY DSC

וינה

Show Tags
פורסם בקטגוריה וינה, ערים מפורסמות, עם התגים , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *