קונצרטים בוינה

החלטתם שאתם נוסעים לחופשה בוינה היפה. כעת אתם מחפשים אטרקציה בעיר אשר תחשוף לכם את חיי התרבות הזוהרים של העיר. הרי בסופו של דבר, הכל בעיר זו סובב סביב התרבות…

אז לאחר בדיקה מקיפה החלטתם שאתם מעוניינים ללכת ולשמוע קונצרט קלאסי בוינה. אתם מתחילים לחפש באינטרנט איזה סוגי קונצרטים יש והיכן הם מתקיימים בעיר זו. לאט לאט אתם מגלים כי המגוון שעיר זו מציעה עולה על כל דמיון. המבחר כה רב שפשוט בא לכם ללכת לכל קונצרט אפשרי.

בפוסט זה ננסה להביא לכם כמה מהמקומות המומלצים ביותר לשמיעת קונצרטים בוינה.

אז כמובן נוכל להתחיל בבית מוצרט (Mozarthaus), אשר נחשב לאחד מהאתרים החשובים ביותר לשמיעת קונצרט קלאסי בוינה. מקום זה היה למעשה ביתו של  וולפגנג אמדאוס מוצרט. מוצרט אמנם נולד בעיר זלצבורג,  אך כאשר הוא החל להתפרסם הוא עבר לוינה וגר בבית מוצרט מספר שנים שם יצר והלחין חלק מיצירותיו הגאוניות. לא בכדי כדאי, ואף רצוי, לבחור באחד הקונצרטים הרבים שיש במקום זה להציע.

אתר נוסף מאתרי החובה בוינה הינו ארמון "שנברון" היפהפה (Orangerie Schönbrunn).  בארמון זה תוכלו ליהנות ממגוון אופציות אשר כוללות סיור בארמון בנוסף לקונצרט קלאסי,  ארוחת ערב רומנטית בשילוב של סיור בארמון וקונצרט או תוכלו לבחור לשמוע רק קונצרט. אין ספק שמקום זה יותיר בכם חוויה יוצאת דופן.

SONY DSC

ארמון שנברון

בנוסף, אי אפשר לפסוח על שלושת האולמות המרכזיים המשמשים לשמיעת קונצרטים קלאסיים בוינה:

Wiener Konzerthaus  – הקונצרטהאוס של וינה

Wiener Musikverein – המוזיקפראיין של וינה

Wiener Staatsoper  –  בית האופרה של וינה

בית האופרה של וינה

בית האופרה של וינה

אולמות אלו מהווים חלק בלתי נפרד מחיי התרבות של העיר וינה.  תוכלו לצפות שם בקונצרטים נפלאים של מוצרט ותוכלו אף לשלב ארוחת ערב עם הקונצרט.

באולמות אלו גם מוצעת חבילת מוצרט VIP. אתם מוזמנים לבקר באתר ולראות.

למידע נוסף על האתרים שנסקרו בפוסט זה, בקרו כאן:

http://classeventic.com/vienna-concerts.php

 

Show Tags
פורסם בקטגוריה אתרי קונצרטים מפורסמים, וינה, ערים מפורסמות, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *