ארמון שרלוטנבורג – לא רק סיור אלא הרבה יותר מזה…

בברלין תוכלו למצוא מספר רב של אירועים אשר ינעימו את זמנכם בצורה מושלמת. כמובן שקונצרטים בברלין יכולים להוות אטרקציה בפני עצמה, אך מדוע לא לשלב קונצרט בברלין עם סיור בארמון שרלוטנבורג ועם ארוחת ערב גורמה?

בפוסט זה נספר לכם על אירוע מיוחד במינו אשר מתקיים בארמון שרלוטנבורג (Charlottenburg palace) המדהים ביופיו אשר נמצא בברלין.

נתחיל את הערב שלנו בסיור בארמון הגדול ביותר בברלין, ארמון שרלטנבורג. כבר מהרגע הראשון שאתם נכנסים לארמון, אתם מתחילים להבין כיצד חיו המלכים שם. לאחר שתסיימו את הסיור בארמון המדהים, תוכלו לסעוד במסעדת הארמון כיאה לבני אצולה. בסיום הארוחה תצעדו אל רחבת הקונצרט שבו ינוגנו יצירות מופת של מיטב המלחינים. חברי התזמורת והצוות של הארמון יופיעו בתלבושות היסטוריות המאפיינות את המאות ה-17 וה-18 ומדגישות את הקסם הייחודי של פעם. ללא ספק מחכה לכם ערב מיוחד במינו וגדוש באירועים.

האירוע המתואר כאן הינו אחד מאירועי הדגל של העיר ברלין ועל כן הביקוש אליו הינו גדול, על כן רצוי לרכוש כרטיסים מבעוד מועד.

ניתן למצוא את האירוע המבוקש והתאריך המתאים לכם דרך אתר classeventic.com. לאחר שתבחרו את האירוע הרצוי, תוכלו לבצע רכישה דרך אתר הספק ותקבלו את הכרטיסים למייל הפרטי שלכם.

אז מי אמר שאי אפשר בימינו להרגיש כמו מלכים? אחרי אירוע כזה בטוח שתרגישו כך.

בארמון שרלוטנבורג ניתן להזמין כארבעה סוגי חבילות שונות. להלן סוגי החבילות שבאפשרותכם לרכוש:

סיור בארמון + ארוחת ערב + קונצרט.
סיור בארמון + קונצרט.
ארוחת ערב + קונצרט.
קונצרט בלבד.

על מנת לבחור אחת מארבע האפשרויות בארמון שרלוטנבורג, אנא בקרו כאן:

http://classeventic.com/berlin-dinner.php

Show Tags
פורסם בקטגוריה אתרי קונצרטים מפורסמים, ברלין, ערים מפורסמות, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *