נגישות
Russian Language English Language

אירועים מומלצים לחודשיים הקרובים:

בעמוד זה נעדכן אתכם על אירועים מומלצים אשר יערכו בחודשי אוגוסט וספטמבר 2020.

כאשר תבחרו את אחת מהתיבות למטה, תועברו לדף המבוקש והתוצאות יופיעו בחלק התחתון של הדף.

במידה והנכם מעוניינים באירועים נוספים/אחרים בחודשים אלו, או באירועים המתקיימים בחודשים מאוחרים יותר, אנא בחרו את אחת מהערים למעלה.


אירועים בוינה (חלוקה לפי אתרי קונצרטים ומלחינים):

ארמון שנברון

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים של מוצרט ושטראוס, אשר יערכו בארמון שנברון בוינה.

אנא לחצו כאן

הקורסלון

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים של מוצרט ושטראוס, אשר יערכו באולם הקורסלון המפואר בוינה. ניתן גם לשלב ארוחת ערב גורמה יחד עם הקונצרט.

אנא לחצו כאן

ארמון פאלפי

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות ב"קונצרט הולס הוינאי" המוקדש למוצרט ושטראוס. האירועים יערכו בארמון פאלפי בוינה. בקונצרטים אלו יבוצעו ואלסים, פולקות ואריות מהאופרטות המפורסמות של שטראוס ומוצרט.

אנא לחצו כאן

ארמון אורספרג

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020 תוכלו לצפות בקונצרטים הכוללים יצירות מאת מוצרט ושטראוס. הוקנצרטים יבוצעו על ידי תזמורת קאמרית מעולה.

אנא לחצו כאן

מוצרט בוינה

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

שטראוס בוינה

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת יוהן שטראוס ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

בטהובן בוינה

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת לודוויג ואן בטהובן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

היידן בוינה

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת יוזף היידן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

אירועים ברומא (חלוקה לפי אתרי קונצרטים ומלחינים):

תיאטרון מרקלוס

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו ליהנות מסדרת הקונצרטים "לילות רומא". הקונצרטים יערכו באזור הארכיאולוגי של תיאטרון מרקלוס ברומא תחת כיפת השמיים. תוכלו גם לבצע סיור בעתיקות לפני תחילת הקונצרט.

אנא לחצו כאן

גלריית האמנות העתיקה

במהלך חודש ספטמבר 2020, תוכלו ליהנות מאירועי אופרה ומקונצרטים מעניינים אשר יערכו בגלריית האמנות העתיקה ברומא. ניתן אף להוסיף ארוחת ערב לאירועי האופרה.

אנא לחצו כאן

ארמון פמפילי

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו ליהנות ממופע אופרה יוקרתי וארוחת ערב גורמה ומאירועי אופרה נוספים. האירועים יערכו בארמון פמפילי המפורסם ברומא.

אנא לחצו כאן

הכנסייה האוונגליסטית

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות במופע שלושת הטנורים בליווי רקדני בלט. ניתן להוסיף ארוחת ערב לאירוע זה. האירועים יערכו בכנסייה האוונגליסטית ברומא.

אנא לחצו כאן

ורדי ברומא

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת ג'וזפה ורדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי ברומא

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

פוצ'יני ברומא

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת ג'יאקומו פוצ'יני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

רוסיני ברומא

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת ג'ואקינו רוסיני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

אירועים בפריז (חלוקה לפי אתרי קונצרטים ומלחינים):

כנסיית סנט שאפל

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים אשר יערכו בכנסייה הגותית המפורסמת "סנט שאפל" בפריז. ניתן להוסיף ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

כנסיית מדלן

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים כגון: הרקוויאם מאת מוצרט, ארבע העונות מאת ויואלדי ועוד. הקונצרטים יערכו בכנסיית מדלן המפורסמת בפריז.

אנא לחצו כאן

כנסיית Saint-Ephrem

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות רסיטלים של פסנתר וקונצרטים קאמריים של מיטב המלחינים. האירועים יערכו בכנסיית Saint-Ephrem בפריז.

אנא לחצו כאן

כנסיית סנט ז'רמן דה פרה

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים, אשר יערכו בכנסיית סנט ז'רמן דה פרה בפריז.

אנא לחצו כאן

באך בפריז

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת יוהאן סבסטיאן באך ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי בפריז

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בפריז

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

שופן בפריז

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת פרדריק שופן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

אירועים בפראג (חלוקה לפי אתרי קונצרטים ומלחינים):

תיאטרון היברניה

במהלך חודש ספטמבר 2020, תוכלו לצפות במופע הבלט המרשים "אגם הברבורים" מאת צ'ייקובסקי. האירועים יערכו בתיאטרון היברניה בפראג.

אנא לחצו כאן

הקלמנטינום

במהלך חודש ספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים אשר יערכו בקפלת המראות אשר נמצאת במתחם הקלמנטינום בעיר העתיקה של פראג. הקונצרטים מגוונים מאוד ויכללו יצירות מתקופות שונות.

אנא לחצו כאן

בית העירייה

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים נפלאים של מיטב המלחינים הקלאסיים כגון דבוז'אק, מוצרט, בטהובן, ויואלדי ועוד. הקונצרטים יערכו ב"בית העירייה" בפראג.

אנא לחצו כאן

Grand Hotel Bohemia

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות באירוע המשלב קונצרט ויצירות אופראיות מאת מוצרט וארוחת ערב גורמה לאור נרות. האירועים יערכו במלון גרנד הוטל בוהמיה בפראג.

אנא לחצו כאן

דבוז'אק בפראג

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת אנטונין דבוז'אק ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי בפראג

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בפראג

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

בטהובן בפראג

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת לודוויג ואן בטהובן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

אירועים בבודפשט (חלוקה לפי אתרי קונצרטים):

בזיליקת סן סטפן

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים מגוונים אשר יערכו בבזיליקת סן סטפן בבודפשט. תוכלו גם לצפות בקונצרטים של עוגב ובימי חמישי תוכלו גם לשלב קונצרט עוגב עם ארוחה ושייט.

אנא לחצו כאן

כיכר ויגדו, רציף 11

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו ליהנות משייט על נהר הדנובה בבודפשט וארוחת ערב ואף תוכלו לבחור בעת ההזמנה בין מופע פולקלור הונגרי על הספינה לבין מופע "קרב פסנתרנים" אשר יערך גם כן על הספינה.

אנא לחצו כאן

כנסיית סנט מיכאל

במהלך חודש ספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים אשר יערכו בכנסיית סנט מיכאל בבודפשט.

אנא לחצו כאן

כנסיית אנה הקדושה

במהלך חודש ספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים אשר יכללו יצירות מהתקופה הקלאסית ותקופת הבארוק ויערכו בכנסיית אנה הקדושה בבודפשט.

אנא לחצו כאן

אירועים בפירנצה (חלוקה לפי אתרי קונצרטים ומלחינים):

כנסיית סנטה מונקה

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו להאזין לאירועים מיוחדים אשר יכללו אריות מאופרות מפורסמות. האירועים יערכו בכנסיית סנטה מונקה בפירנצה. ניתן גם לשלב ארוחת ערב עם אירועים אלו.

אנא לחצו כאן

Palazzo del Pugliese

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות במופע הצדעה משירי זמרת האופרה מריה קאלאס.

אנא לחצו כאן

כנסיית סנט מרק האנגליקנית

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות באריות מאופרות מפורסמות ואף במופע מיוחד הנקרא "דואט אהבה". האירועים יערכו בכנסיית סנט מרק האנגליקנית בפירנצה. ניתן להוסיף ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

אודיטוריום סנטו סטפנו

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו ליהנות בעיקר ממופע האופרה של "שלושת הטנורים". האירועים יערכו באודיטוריום סנטו סטפנו בפירנצה. ניתן להוסיף ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

דוניצטי בפירנצה

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה אשר יכללו יצירות מאת גטאנו דוניצטי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

רוסיני בפירנצה

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה אשר יכללו יצירות מאת ג'ואקינו רוסיני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

פוצ'יני בפירנצה

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה אשר יכללו יצירות מאת ג'יאקומו פ'וציני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ורדי בפירנצה

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה אשר יכללו יצירות מאת ג'וזפה ורדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

אירועים בערים נוספות:

ורונה

במהלך חודש אוגוסט 2020, תוכלו ליהנות מאופרות וקונצרטים אשר יערכו בארנה המפורסמת של ורונה. עקב המצב תכנית האירועים תהיה השנה מעט שונה מהתכנית הרגילה השנתית של הפסטיבל.

אנא לחצו כאן

מינכן

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים אשר יערכו בארמונות מפוארים ואולמות קונצרטים במינכן. ניתן להוסיף ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

מדריד

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות במופעי פלמנקו במדריד.

אנא לחצו כאן

סנט פטרסבורג

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו ליהנות ממופע פולקלור ייחודי. האירועים יערכו בסנט פטרסבורג.

אנא לחצו כאן

ורסאי

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו לצפות באירועים קלאסיים אשר יערכו בארמון ורסאי המפורסם.

אנא לחצו כאן

דרזדן

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו ליהנות מקונצרטים קלאסיים נפלאים אשר יערכו בארמון צווינגר המפורסם בעיר דרזדן.

אנא לחצו כאן

גרנדה

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו ליהנות ממופעי פלמנקו נפלאים אשר יערכו בעיר גרנדה בדרומה של ספרד. ניתן אף להוסיף ארוחת ערב לאירועים אלו.

אנא לחצו כאן

ורשה

במהלך חודש אוגוסט 2020, תוכלו ליהנות מרסיטלים של פסנתר אשר יערכו בורשה ויכללו יצירות מאת שופן.

אנא לחצו כאן

סורנטו

במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר 2020, תוכלו ליהנות ממופע "שלושת הטנורים" אשר יערך בעיר סורנטו השוכנת קרוב לנאפולי. ניתן גם לצפות במופע דואט אופרה ושירים נפוליטנים.

אנא לחצו כאן