נגישות
Russian Language English Language

אירועים מומלצים לחודשיים הקרובים:

בעמוד זה נעדכן אתכם על אירועים מומלצים אשר יערכו בחודשי ספטמבר ואוקטובר 2019.

כאשר תבחרו את אחת מהתיבות למטה, תועברו לדף המבוקש והתוצאות יופיעו בחלק התחתון של הדף.

במידה והנכם מעוניינים באירועים נוספים/אחרים בחודשים אלו, או באירועים המתקיימים בחודשים מאוחרים יותר, אנא בחרו את אחת מהערים למעלה.


אירועים בוינה (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

ארמון שנברון

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים של מוצרט ושטראוס, אשר יערכו בארמון שנברון בוינה. ניתן גם לשלב ארוחת ערב גורמה ו/או סיור בארמון.

אנא לחצו כאן

הקורסלון

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים של מוצרט ושטראוס, אשר יערכו באולם הקורסלון המפואר בוינה. ניתן גם לשלב ארוחת ערב גורמה יחד עם הקונצרט.

אנא לחצו כאן

הפולקסאופר של וינה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באופרות, מחזות זמר, אופרטות ואף מופעי בלט אשר יערכו בפולקסאופר של וינה. הביקוש גבוה מאוד ומכירת הכרטיסים מסתיימת בדרך כלל כשבוע לפני המועד של כל אירוע.

אנא לחצו כאן

המוזיקפראיין של וינה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים של מוצרט ושטראוס, אשר יערכו במוזיקפראיין של וינה. ניתן להזמין קונצרט בלבד או קונצרט בשילוב ארוחת ערב או את חבילת ה-VIP המכילה הפתעות רבות.

אנא לחצו כאן

מוצרט בוינה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

שטראוס בוינה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת יוהן שטראוס ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

בטהובן בוינה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת לודוויג ואן בטהובן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

היידן בוינה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת יוזף היידן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

קונצרט וארוחת ערב בוינה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים של מוצרט ושטראוס ולשלב עמם ארוחת ערב גורמה.

אנא לחצו כאן

אירועי פסנתר בוינה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בעיקר ברסיטלים של פסנתר אשר יערכו בכנסיות של וינה.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בוינה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים של מוסיקה קאמרית בוינה.

אנא לחצו כאן

אירועי בארוק בוינה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מקונצרטים מיוחדים בוינה אשר יכללו, בין היתר, גם יצירות מתקופת הבארוק.

אנא לחצו כאן

אירועים ברומא (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

כנסיית פאולוס הקדוש

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופעי אופרה מגוונים ומיוחדים וקונצרטים קלאסיים אשר יערכו בכנסיית פאולוס הקדוש ברומא. ניתן אף להוסיף ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

ארמון פמפילי

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות ממופע אופרה יוקרתי וארוחת ערב גורמה ומאירועי אופרה נוספים. האירועים יערכו בארמון פמפילי המפורסם ברומא.

אנא לחצו כאן

תיאטרון מרגריטה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באופרה "לה טראוויאטה" מאת ג'וזפה ורדי. האופרה תיערך בתיאטרון מרגריטה המפואר וניתן אף לשלב ארוחת ערב.

אנא לחצו כאן

תיאטרון האופרה ברומא

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באופרות ובמופעי בלט אשר יערכו בתיאטרון האופרה המפורסם ברומא.

אנא לחצו כאן

ורדי ברומא

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת ג'וזפה ורדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי ברומא

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

פוצ'יני ברומא

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת ג'יאקומו פוצ'יני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

רוסיני ברומא

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת ג'ואקינו רוסיני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

קונצרט וארוחת ערב ברומא

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במגוון קונצרטים ומופעי אופרה ברומא המשלבים ארוחות ערב.

אנא לחצו כאן

אירועי בארוק ברומא

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במגוון קונצרטים מיוחדים מאוד הכוללים, בין היתר, גם יצירות מתקופת הבארוק.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית ברומא

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים של מוסיקה קאמרית ברומא. הקונצרטים יערכו בשלל אתרים כגון כנסיות, אולמות קונצרטים ועוד.

אנא לחצו כאן

אופרות ברומא

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באופרות מדהימות אשר יערכו בכנסיות, אולמות, אתרים היסטוריים ועוד.

אנא לחצו כאן

אירועים בפריז (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

כנסיית סנט שאפל

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים אשר יערכו בכנסייה הגותית המפורסמת "סנט שאפל" בפריז. ניתן להוסיף ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

כנסיית מדלן

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים כגון: הרקוויאם מאת מוצרט, ארבע העונות מאת ויואלדי ועוד. הקונצרטים יערכו בכנסיית מדלן המפורסמת בפריז.

אנא לחצו כאן

כנסיית Saint-Ephrem

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות רסיטלים של פסנתר וקונצרטים קאמריים של מיטב המלחינים. האירועים יערכו בכנסיית Saint-Ephrem בפריז.

אנא לחצו כאן

תיאטרון שאנז אליזה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים של מיטב הסולנים והתזמורות. תוכלו אף לצפות במופעי בלט ובאופרות. האירועים יערכו בתיאטרון שאנז אליזה בפריז.

אנא לחצו כאן

באך בפריז

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת יוהאן סבסטיאן באך ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי בפריז

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בפריז

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

שופן בפריז

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת פרדריק שופן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוסיקת בארוק בפריז

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים רבים בפריז אשר יכללו, בין היתר, גם יצירות מתקופת הבארוק. האירועים יערכו בכנסיות מפורסמות ובאולמות קונצרטים.

אנא לחצו כאן

אירועי פסנתר בפריז

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו בעיקר רסיטלים של פסנתר. הרסיטלים מגוונים מאוד ויכללו יצירות מאת שופן, ליסט, מוצרט, בטהובן ועוד.

אנא לחצו כאן

קונצרטים קלאסיים בפריז

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים בפריז. האירועים יערכו באולמות קונצרטים, כנסיות ואתרים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בפריז

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באירועי מוסיקה קאמרית בפריז. האירועים יערכו בעיקר בכנסיות של פריז.

אנא לחצו כאן

אירועים בברלין (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

דויטשה אופר ברלין

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באופרות נפלאות אשר יערכו בבית האופרה של הדויטשה אופר ברלין.

אנא לחצו כאן

בית הפילהרמונית של ברלין

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים של מיטב האמנים והתזמורות. הקונצרטים יערכו בבית הפילהרמונית של ברלין.

אנא לחצו כאן

כנסיית הזיכרון בברלין

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים אשר יכללו יצירות של מלחינים מתקופת הבארוק והתקופה הקלאסית. האירועים יערכו בכנסיית הזיכרון על שם הקיסר וילהלם בברלין.

אנא לחצו כאן

ארמון שרלוטנבורג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים בארמון שרלוטנבורג המפואר בברלין. ניתן אף לשלב קונצרט עם ארוחת ערב ו/או סיור בארמון.

אנא לחצו כאן

ויואלדי בברלין

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בברלין אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

באך בברלין

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בברלין אשר יכללו יצירות מאת יוהאן סבסטיאן באך ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בברלין

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בברלין אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

בטהובן בברלין

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בברלין אשר יכללו יצירות מאת לודוויג ואן בטהובן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

אירוע וארוחת ערב בברלין

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באירועים בברלין המשלבים ארוחת ערב.

אנא לחצו כאן

קונצרטים קלאסיים בברלין

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מקונצרטים קלאסיים מגוונים אשר יערכו במגוון אתרים בברלין כגון אולמות קונצרטים, כנסיות, קתדרלות ועוד.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בברלין

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קאמריים בברלין. הקונצרטים יערכו באולמות קונצרטים, ארמונות ועוד.

אנא לחצו כאן

אירועי בארוק בברלין

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באירועי בארוק מגוונים אשר יערכו בארמונות, באולמות הקונצרטים ובקתדרלות של ברלין.

אנא לחצו כאן

אירועים בפראג (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

תיאטרון היברניה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופע הבלט המרשים "אגם הברבורים" מאת צ'ייקובסקי. האירועים יערכו בתיאטרון היברניה בפראג.

אנא לחצו כאן

תיאטרון Ta Fantastika

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופע מרהיב של התיאטרון השחור של פראג בהשראת הסיפור "עליסה בארץ הפלאות". למופע תתלווה מוסיקה קלאסית של דבוז'אק וסמטנה. האירועים יערכו בתיאטרון Ta Fantastika בפראג.

אנא לחצו כאן

הקלמנטינום

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים אשר יערכו בקפלת המראות אשר נמצאת במתחם הקלמנטינום בעיר העתיקה של פראג. הקונצרטים מגוונים מאוד ויכללו יצירות מתקופות שונות.

אנא לחצו כאן

בית העירייה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים נפלאים של מיטב המלחינים הקלאסיים כגון דבוז'אק, מוצרט, בטהובן, ויואלדי ועוד. הקונצרטים יערכו ב"בית העירייה" בפראג.

אנא לחצו כאן

דבוז'אק בפראג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת אנטונין דבוז'אק ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי בפראג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בפראג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

בטהובן בפראג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת לודוויג ואן בטהובן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

קונצרט וארוחת ערב בפראג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר משלבים גם ארוחת ערב.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בפראג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים של מוסיקה קאמרית בפראג. הקונצרטים יערכו באולמות קונצרטים, כנסיות ועוד.

אנא לחצו כאן

שייט, ארוחה ומוסיקה בפראג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות משייט לילי בנהר הולטאבה העובר אל מול אתריה היפים של פראג. במהלך השייט תוכלו גם ליהנות מבופה עשיר ומוסיקת ג'אז.

אנא לחצו כאן

קונצרטים קלאסיים בפראג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים בפראג. הקונצרטים יערכו באולמות קונצרטים, כנסיות, בתי מלון ועוד.

אנא לחצו כאן

אירועים בבודפשט (חלוקה לפי אתרי קונצרטים וז'אנרים):

בזיליקת סן סטפן

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים מגוונים אשר יערכו בבזיליקת סן סטפן בבודפשט. תוכלו גם לצפות בקונצרטים של עוגב ובימי חמישי (החל מחודש מרץ) תוכלו גם לשלב קונצרט עוגב עם ארוחה ושייט.

אנא לחצו כאן

כיכר ויגדו, רציף 11

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות משייט על נהר הדנובה בבודפשט וארוחת ערב ואף תוכלו לבחור בעת ההזמנה בין מופע פולקלור הונגרי על הספינה לבין מופע "קרב פסנתרנים" אשר יערך גם כן על הספינה.

אנא לחצו כאן

המרכז האקדמי ע"ש ליסט

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים עם מיטב האמנים המובילים בעולם המוסיקה הקלאסית. הקונצרטים יערכו במרכז האקדמי למוסיקה על שם פרנץ ליסט בבודפשט.

אנא לחצו כאן

כנסיית סנט מיכאל

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים אשר יערכו בכנסיית סנט מיכאל בבודפשט.

אנא לחצו כאן

סיור מוסיקלי בבודפשט

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו להשתתף בסיור מוסיקלי מרתק בעיר בודפשט. הסיור כולל הדרכה צמודה באנגלית, ביקור באתרים מפורסמים וקונצרט קלאסי.

אנא לחצו כאן

מופעי פולקלור בבודפשט

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופעי פולקלור הונגריים בבודפשט.

אנא לחצו כאן

אירוע וארוחת ערב בבודפשט

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באירועים המשלבים גם ארוחת ערב. רובם המוחלט של אירועים אלו גם כוללים שייט על נהר הדנובה.

אנא לחצו כאן

קונצרטים בבודפשט

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים ולעיתים גם במופעי פולקלור בבודפשט. האירועים יערכו בבזיליקות, אולמות קונצרטים, כנסיות, על אונייה ועוד.

אנא לחצו כאן

אירועים בברצלונה (חלוקה לפי אתרי קונצרטים וז'אנרים):

תיאטרון פוליורמה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות ממופעי פלמנקו אשר יערכו בתיאטרון פוליורמה בברצלונה. חלק מהמופעים אף משלבים אופרה ופלמנקו יחדיו.

אנא לחצו כאן

תיאטרון האופרה ליסאו

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מאופרות נפלאות ולעיתים גם ממופעי בלט ומקונצרטים קלאסיים אשר יערכו בתיאטרון האופרה ליסאו המפורסם בברצלונה.

אנא לחצו כאן

היכל המוסיקה של קטלוניה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופעי פלמנקו מדהימים וקונצרטים מגוונים של אמנים מפורסמים ואף של נגני גיטרת פלמנקו. האירועים יערכו בהיכל המוסיקה של קטלוניה בברצלונה.

אנא לחצו כאן

בזיליקת סנטה מריה דל פי

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופעים של נגני גיטרת פלמנקו וירטואוזים. המופעים יערכו בבזיליקת סנטה מריה דל פי בברצלונה.

אנא לחצו כאן

קונצרטים קלאסיים בברצלונה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים אשר יערכו בבזיליקות, כנסיות ואולמות קונצרטים.

אנא לחצו כאן

אופרות בברצלונה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופעי אופרה נפלאים בברצלונה. האירועים יערכו בתיאטרון האופרה ובאולמות הקונצרטים של ברצלונה.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בברצלונה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קאמריים בברצלונה.

אנא לחצו כאן

מופעי פלמנקו בברצלונה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופעי פלמנקו נפלאים אשר יערכו בברצלונה. ניתן להזמין גם ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

אירועים בזלצבורג (חלוקה לפי אתרי קונצרטים וז'אנרים):

טירת זלצבורג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מקונצרטים של מוצרט בטירת זלצבורג. ניתן אף לשלב ארוחת ערב יחד עם הקונצרט.

אנא לחצו כאן

ארמון מיראבל

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים אשר יערכו בארמון מיראבל המפואר בזלצבורג.

אנא לחצו כאן

מסעדת סנט פיטר

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרט מוצרט וליהנות מארוחת ערב גורמה אשר תיערך במסעדת סנט פיטר העתיקה בזלצבורג. הארוחה תתבסס על פי מתכונים מסורתיים מהמאות ה-17 וה-18.

אנא לחצו כאן

ארמון רזידנץ בזלבורג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים אשר יערכו בארמון רזידנץ בזלצבורג. ניתן לצפות בקונצרט פסנתר אשר יכלול יצירות מתקופות הרנסנס, הבארוק ואף מיצירותיו של מוצרט או בקונצרט הכולל סונטות לכינור של מוצרט.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בזלצבורג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קאמריים בזלצבורג. הקונצרטים יערכו בכנסיות, במסעדות ובארמונות של זלצבורג.

אנא לחצו כאן

אירוע וארוחת ערב בזלצבורג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בזלצבורג בשילוב ארוחת ערב גורמה. לחלק מהאירועים ניתן גם להוסיף שייט.

אנא לחצו כאן

קונצרטים קלאסיים בזלצבורג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים בזלצבורג בשלל אתרים מיוחדים כגון ארמונות, מסעדות ועוד.

אנא לחצו כאן

רסיטל פסנתר בזלצבורג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות ברסיטלים מיוחדים לפסנתר אשר יכללו את הסונטות של מוצרט.

אנא לחצו כאן

אירועים בפירנצה (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

כנסיית סנטה מונקה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו להאזין לאירועים מיוחדים אשר יכללו אריות מאופרות מפורסמות. האירועים יערכו בכנסיית סנטה מונקה בפירנצה. ניתן גם לשלב ארוחת ערב עם אירועים אלו.

אנא לחצו כאן

Palazzo del Pugliese

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באופרה "לה טרוויאטה" מאת ורדי בשילוב עם סיור בארמון. ניתן גם להוסיף ארוחת ערב.

אנא לחצו כאן

כנסיית סנט מרק האנגליקנית

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באריות מאופרות מפורסמות ואף במופע מיוחד הנקרא "דואט אהבה". האירועים יערכו בכנסיית סנט מרק האנגליקנית בפירנצה. ניתן להוסיף ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

אודיטוריום סנטו סטפנו

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות בעיקר ממופע האופרה של "שלושת הטנורים" ואף מהאופרה "לה טרוויאטה". האירועים יערכו באודיטוריום סנטו סטפנו בפירנצה. ניתן להוסיף ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

דוניצטי בפירנצה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה אשר יכללו יצירות מאת גטאנו דוניצטי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

רוסיני בפירנצה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה אשר יכללו יצירות מאת ג'ואקינו רוסיני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

פוצ'יני בפירנצה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה אשר יכללו יצירות מאת ג'יאקומו פ'וציני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ורדי בפירנצה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה אשר יכללו יצירות מאת ג'וזפה ורדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

אופרות בפירנצה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופעי אופרה מגוונים בפירנצה אשר יערכו באולמות קונצרטים ובכנסיות.

אנא לחצו כאן

קונצרט וארוחת ערב בפירנצה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה בשילוב ארוחת ערב. הקונצרטים יערכו באולמות קונצרטים ובכנסיות.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בפירנצה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קאמריים איכותיים בפירנצה.

אנא לחצו כאן

אירועי בלט בפירנצה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באירועים בפירנצה אשר כוללים בין היתר גם רקדני בלט כחלק ממופע אופראי.

אנא לחצו כאן

אירועים בונציה (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

Grande Dei Carmini

במהלך חודש יולי 2019, תוכלו ליהנות מהקונצרט "מוסיקה במסיכה" אשר משלב מופע אופרה / קונצרט ובלט יחדיו. האירועים יערכו ב-Scuola Grande Dei Carmini בונציה. ניתן גם להוסיף ארוחת ערב לאירועים אלו או טעימות יין.

אנא לחצו כאן

כנסיית סאן וידאל

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות ממופעים קאמרים מרשימים, אשר יערכו בכנסיית סאן וידאל בונציה. ניתן גם להזמין ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

ארמון בארבריגו

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באופרות נפלאות כגון הספר מסיביליה, לה טראויאטה וריגולטו. האופרות יערכו בארמון בארבאריגו המפואר בונציה.

אנא לחצו כאן

כנסיית ויואלדי

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרט נפלא. תכנית הקונצרט כוללת, בין היתר, את ארבע העונות מאת ויואלדי. הקונצרט יערך בכנסיית "Santa Maria della Pietà" המכונה גם כנסיית ויואלדי.

אנא לחצו כאן

ורדי בונציה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בונציה אשר יכללו יצירות מאת ג'וזפה ורדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי בונציה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בונציה אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

רוסיני בונציה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בונציה אשר יכללו יצירות מאת ג'ואקינו רוסיני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בונציה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בונציה אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

קונצרט וארוחת ערב בונציה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים בונציה המשלבים ארוחת ערב.

אנא לחצו כאן

אירועי בארוק בונציה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באירועים מגוונים אשר יכללו יצירות מתקופת הבארוק. האירועים יתקיימו בכנסיות ובאולמות קונצרטים.

אנא לחצו כאן

אופרות בונציה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופעי אופרה מדהימים בונציה. האירועים יערכו בארמונות, כנסיות ואתרים נוספים.

אנא לחצו כאן

שייט וקונצרט בונציה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות משייט בגונדולה בתעלות של ונציה ולאחר מכן מקונצרט קלאסי.

אנא לחצו כאן

אירועים בקרקוב (חלוקה לפי מלחינים וז'אנרים):

שופן בקרקוב

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים בקרקוב אשר יכללו יצירות מאת פרדריק שופן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

רסיטל פסנתר בקרקוב

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות ברסיטלים של פסנתר אשר יכללו בעיקר יצירות מאת שופן.

אנא לחצו כאן

מוסיקת כלייזמרים בקרקוב

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופע כלייזמרים בקרקוב.

אנא לחצו כאן

מופעי פולקלור בקרקוב

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות באירועי פולקלור בקרקוב אשר יכללו גם ארוחת ערב.

אנא לחצו כאן

אירועים בלונדון (חלוקה לפי ז'אנרים):

אירוע וארוחת ערב בלונדון

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות ממופעים וארוחות ערב בלונדון.

אנא לחצו כאן

אופרות בלונדון

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מאופרות אשר יערכו בלונדון.

אנא לחצו כאן

קונצרטים קלאסיים בלונדון

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מקונצרטים קלאסיים אשר יערכו בעיקר בכנסיות וקתדרלות בלונדון.

אנא לחצו כאן

שייט בלונדון

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות משייט על נהר התמזה בלונדון. מרבית האירועים כוללים גם מוסיקה מלבד אירועי השייט בצהריים אשר כוללים ארוחת צהריים או תה.

אנא לחצו כאן

אירועים בערים נוספות:

אמסטרדם

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים נפלאים עם מיטב האמנים אשר יערכו באולם ה"קונצרטחבאו" המפורסם באמסטרדם.

אנא לחצו כאן

מינכן

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים אשר יערכו בארמונות מפוארים ואולמות קונצרטים במינכן. ניתן להוסיף ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

מדריד

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופעי פלמנקו וקונצרטים קלאסיים במדריד.

אנא לחצו כאן

סנט פטרסבורג

במהלך חודש ספטמבר 2019, תוכלו ליהנות מקונצרטים בסנט פטרסבורג. הקונצרטים יכללו בעיקר יצירות של מלחינים רוסים מובילים כגון צ'ייקובסקי, רחמנינוב ועוד.

אנא לחצו כאן

טאלין

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מאופרות, מחזות זמר ומופעי בלט מלהיבים אשר יערכו בטאלין, בירתה של אסטוניה.

אנא לחצו כאן

סידני

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מאופרות, אופרטות ומחזות זמר מגוונים אשר יערכו בבית האופרה המפורסם של סידני.

אנא לחצו כאן

דרזדן

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מקונצרטים קלאסיים נפלאים אשר יערכו בארמון צווינגר המפורסם בעיר דרזדן.

אנא לחצו כאן

ניו יורק

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מקונצרטים קלאסיים אשר יערכו בניו יורק.

אנא לחצו כאן

בריסל

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מקונצרטים קלאסיים אשר יערכו באולמות הקונצרטים המרשימים ובכנסיות של בריסל.

אנא לחצו כאן

סיינה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופע אופרה נפלא אשר יערך בעיר סיינה באיטליה.

אנא לחצו כאן

לייפציג

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות ממופעי אופרה ובלט אשר יערכו בבתי האופרה של לייפציג.

אנא לחצו כאן

סביליה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות ממופעי פלמנקו סוחפים אשר יערכו בעיר סביליה השוכנת בדרומה של ספרד.

אנא לחצו כאן

גרנדה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות ממופעי פלמנקו נפלאים אשר יערכו בעיר גרנדה בדרומה של ספרד.

אנא לחצו כאן

אוסלו

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות במופעי בלט ואופרות באוסלו. האירועים יערכו בבית האופרה המפורסם של אוסלו.

אנא לחצו כאן

שטוקהולם

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים מגוונים. האירועים יערכו ב-Konserthuset בשטוקהולם.

אנא לחצו כאן

ליסבון

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מקונצרטים קלאסיים עם מיטב האמנים. האירועים יערכו בליסבון.

אנא לחצו כאן

באדן באדן

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מקונצרטים קלאסיים נפלאים עם מיטב האמנים המובילים במוסיקה הקלאסית. האירועים יערכו בבאדן באדן.

אנא לחצו כאן

ורשה

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות מרסיטלים של פסנתר אשר יערכו בורשה ויכללו יצירות מאת שופן.

אנא לחצו כאן

לוס אנג'לס

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות ממופע פלמנקו בשילוב ארוחת ערב אשר יערך במסעדת "אל סיד" בלוס אנג'לס.

אנא לחצו כאן

סורנטו

במהלך חודשי ספטמבר ואוקטובר 2019, תוכלו ליהנות ממופע "שלושת הטנורים" אשר יערך בעיר סורנטו השוכנת קרוב לנאפולי. ניתן גם לצפות במופע דואט אופרה ושירים נפוליטנים.

אנא לחצו כאן