נגישות
Russian Language English Language Facebook

אירועים מומלצים לחודשיים הקרובים:

בעמוד זה נעדכן אתכם על אירועים מומלצים אשר יערכו בחודשי יולי ואוגוסט 2018.

כאשר תבחרו את אחת מהתיבות למטה, תועברו לדף המבוקש והתוצאות יופיעו בחלק התחתון של הדף.

במידה והנכם מעוניינים באירועים נוספים/אחרים בחודשים אלו, או באירועים המתקיימים בחודשים מאוחרים יותר, אנא בחרו את אחת מהערים למעלה.


אירועים בוינה (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

ארמון שנברון

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים של מוצרט ושטראוס, אשר יערכו בארמון שנברון בוינה. ניתן גם לשלב ארוחת עיונרב גורמה ו/או סיור בארמון.

אנא לחצו כאן

הקורסלון

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים של מוצרט ושטראוס, אשר יערכו באולם הקורסלון המפואר בוינה. ניתן גם לשלב ארוחת ערב גורמה יחד עם הקונצרט.

אנא לחצו כאן

ארמון פאלפי

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות ב"קונצרט הולס הוינאי" המוקדש למוצרט ושטראוס. האירועים יערכו בארמון פאלפי בוינה. בקונצרטים אלו יבוצעו ואלסים, פולקות ואריות מהאופרטות המפורסמות של שטראוס ומוצרט.

אנא לחצו כאן

המוזיקפראיין של וינה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים של מוצרט ושטראוס, אשר יערכו במוזיקפראיין של וינה. ניתן להזמין קונצרט בלבד או קונצרט בשילוב ארוחת ערב או את חבילת ה-VIP המכילה הפתעות רבות.

אנא לחצו כאן

מוצרט בוינה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

שטראוס בוינה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת יוהן שטראוס ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

בטהובן בוינה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת לודוויג ואן בטהובן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

היידן בוינה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת יוזף היידן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

קונצרט וארוחת ערב בוינה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים של מוצרט ושטראוס ולשלב עמם ארוחת ערב גורמה.

אנא לחצו כאן

אירועי פסנתר בוינה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בעיקר ברסיטלים של פסנתר ובקונצרטים המשלבים פסנתרן וזמרת.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בוינה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים של מוסיקה קאמרית בוינה.

אנא לחצו כאן

אירועי בארוק בוינה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות מקונצרטים מיוחדים בוינה אשר יכללו , בין היתר, גם יצירות מתקופת הבארוק.

אנא לחצו כאן

אירועים ברומא (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

כנסיית פאולוס הקדוש

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות במופעי אופרה מגוונים ומיוחדים וקונצרטים קלאסיים אשר יערכו בכנסיית פאולוס הקדוש ברומא. ניתן אף להוסיף ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

תיאטרון מרקלוס

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות מסדרת הקונצרטים "לילות רומא". הקונצרטים יערכו באזור הארכיאולוגי של תיאטרון מרקלוס ברומא תחת כיפת השמיים.

אנא לחצו כאן

גלריית האמנות העתיקה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות מאירועי אופרה ומקונצרטים מעניינים אשר יערכו בגלריית האמנות העתיקה ברומא. ניתן אף להוסיף ארוחת ערב לאירועי האופרה.

אנא לחצו כאן

מרחצאות קרקלה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות באופרות נפלאות כגון לה טרוויאטה וכרמן. האירועים יערכו באתר ההיסטורי המרשים "מרחצאות קרקלה" ברומא.

אנא לחצו כאן

ורדי ברומא

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת ג'וזפה ורדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי ברומא

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

פוצ'יני ברומא

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת ג'יאקומו פוצ'יני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

רוסיני ברומא

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת ג'ואקינו רוסיני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

קונצרט וארוחת ערב ברומא

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות במגוון קונצרטים ומופעי אופרה ברומא המשלבים ארוחות ערב.

אנא לחצו כאן

אירועי בארוק ברומא

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות במגוון קונצרטים מיוחדים מאוד הכוללים, בין היתר, גם יצירות מתקופת הבארוק.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית ברומא

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים של מוסיקה קאמרית ברומא. הקונצרטים יערכו בשלל אתרים כגון כנסיות, אולמות קונצרטים ועוד.

אנא לחצו כאן

אופרות ברומא

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות באופרות מדהימות אשר יערכו בכנסיות, אולמות, אתרים היסטוריים ועוד.

אנא לחצו כאן

אירועים בפריז (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

כנסיית סנט שאפל

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים אשר יערכו בכנסייה הגותית המפורסמת "סנט שאפל" בפריז.

אנא לחצו כאן

כנסיית מדלן

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים כגון: הרקוויאם מאת מוצרט, ארבע העונות מאת ויואלדי ועוד. הקונצרטים יערכו בכנסיית מדלן המפורסמת בפריז.

אנא לחצו כאן

קתדרלת נוטרדאם

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים מיוחדים, אשר יערכו בקתדרלת נוטרדאם בפריז.

אנא לחצו כאן

כנסיית סנט ז'רמן דה פרה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים, אשר יערכו בכנסיית סנט ז'רמן דה פרה בפריז. לחלק מהאירועים ניתן להוסיף ארוחת ערב.

אנא לחצו כאן

באך בפריז

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת יוהאן סבסטיאן באך ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי בפריז

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בפריז

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

שופן בפריז

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת פרדריק שופן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוסיקת בארוק בפריז

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים רבים בפריז אשר יכללו, בין היתר, גם יצירות מתקופת הבארוק. האירועים יערכו בכנסיות מפורסמות ובאולמות קונצרטים.

אנא לחצו כאן

מוסיקה מקודשת בפריז

במהלך חודש יולי 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות של מוסיקה מקודשת. האירועים יערכו בעיקר בכנסיות ובקתדרלות של פריז.

אנא לחצו כאן

אירועי פסנתר בפריז

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו בעיקר רסיטלים של פסנתר. הרסיטלים מגוונים מאוד ויכללו יצירות מאת שופן, ליסט, מוצרט, בטהובן ועוד.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בפריז

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות באירועי מוסיקה קאמרית בפריז. האירועים יערכו בעיקר בכנסיות של פריז.

אנא לחצו כאן

אירועים בברלין (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

כנסיית הזיכרון בברלין

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים אשר יכללו יצירות של מלחינים מתקופת הבארוק והתקופה הקלאסית. האירועים יערכו בכנסיית הזיכרון על שם הקיסר וילהלם בברלין.

אנא לחצו כאן

ארמון שרלוטנבורג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים בארמון שרלוטנבורג המפואר בברלין. ניתן אף לשלב קונצרט עם ארוחת ערב ו/או סיור בארמון.

אנא לחצו כאן

קתדרלת ברלין

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים אשר יערכו בקתדרלת ברלין המכונה "ברלינר דום".

אנא לחצו כאן

מוזיאון בודה

במהלך חודש אוגוסט 2017, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים אשר יערכו במוזיאון בודה בברלין אשר שוכן באי המוזיאונים. ניתן לצפות בקונצרט בלבד או להזמין חבילה הכוללת קונצרט + סיור במוזיאון + קפה ועוגה.

אנא לחצו כאן

ויואלדי בברלין

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בברלין אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

באך בברלין

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בברלין אשר יכללו יצירות מאת יוהאן סבסטיאן באך ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בברלין

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בברלין אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

בטהובן בברלין

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בברלין אשר יכללו יצירות מאת לודוויג ואן בטהובן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

קונצרט וארוחת ערב בברלין

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בברלין המשלבים ארוחת ערב.

אנא לחצו כאן

קונצרטים קלאסיים בברלין

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות מקונצרטים קלאסיים מגוונים אשר יערכו במגוון אתרים בברלין כגון אולמות קונצרטים, כנסיות, קתדרלות ועוד.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בברלין

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים קאמריים בברלין. הקונצרטים יערכו באולמות קונצרטים, ארמונות ועוד.

אנא לחצו כאן

אירועי בארוק בברלין

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות באירועי בארוק מגוונים אשר יערכו בארמונות, באולמות הקונצרטים ובקתדרלות של ברלין.

אנא לחצו כאן

אירועים בפראג (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

תיאטרון היברניה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות במופעי הבלט המרשימים רומיאו ויוליה מאת פרוקופייב ואף באגם הברבורים מאת צ'ייקובסקי. האירועים יערכו בתיאטרון היברניה בפראג.

אנא לחצו כאן

הקלמנטינום

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים אשר יערכו בקפלת המראות אשר נמצאת במתחם הקלמנטינום בעיר העתיקה של פראג. הקונצרטים מגוונים מאוד ויכללו יצירות מתקופות שונות.

אנא לחצו כאן

תיאטרון המריונטות בפראג

.במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בגרסאות מיוחדות של האופרות דון ג'ובאני וחליל הקסם מאת מוצרט, אשר יבוצעו על ידי בובות מריונטה. ניתן גם להזמין סדנה להכנת בובות מריונטה.

אנא לחצו כאן

בית העירייה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים נפלאים של מיטב המלחינים הקלאסיים כגון דבוז'אק, מוצרט, בטהובן, ויואלדי ועוד. הקונצרטים יערכו ב"בית העירייה" בפראג.

אנא לחצו כאן

דבוז'אק בפראג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת אנטונין דבוז'אק ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי בפראג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בפראג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

בטהובן בפראג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת לודוויג ואן בטהובן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

קונצרט וארוחת ערב בפראג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר משלבים גם ארוחת ערב. הקונצרטים יערכו במלונות מפוארים בפראג.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בפראג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים של מוסיקה קאמרית בפראג. הקונצרטים יערכו באולמות קונצרטים, כנסיות ועוד.

אנא לחצו כאן

קונצרטים קלאסיים בפראג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים בפראג. הקונצרטים יערכו באולמות קונצרטים, כנסיות, מסעדות ועוד.

אנא לחצו כאן

ג'אז בפראג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים של ג'אז בפראג.

אנא לחצו כאן

אירועים בבודפשט (חלוקה לפי אתרי קונצרטים וז'אנרים):

בזיליקת סן סטפן

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים מגוונים אשר יערכו בבזיליקת סן סטפן בבודפשט. תוכלו גם לצפות בקונצרטים של עוגב ובימי חמישי תוכלו גם לשלב קונצרט עוגב עם ארוחה ושייט.

אנא לחצו כאן

כיכר ויגדו, רציף 11

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות משייט על נהר הדנובה בבודפשט וארוחת ערב ואף תוכלו לבחור בעת ההזמנה בין מופע פולקלור הונגרי על הספינה לבין מופע "קרב פסנתרנים" אשר יערך גם כן על הספינה.

אנא לחצו כאן

כנסיית מתיאש

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות מקונצרט קלאסי אשר יערך בכנסיית מתיאש בבודפשט. הקונצרט יכלול בעיקר יצירות מתקופת הבארוק והתקופה הקלאסית.

אנא לחצו כאן

ארמון הדנובה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2017, תוכלו ליהנות משייט על נהר הדנובה + קונצרט אשר יערך על הספינה + ארוחת ערב. אפשרות נוספת שתוכלו לבחור הנה מופע פולקלור הונגרי. ניתן להוסיף למופע זה שייט + ארוחת ערב.

אנא לחצו כאן

סיור מוסיקלי בבודפשט

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו להשתתף בסיור מוסיקלי מרתק בעיר בודפשט. הסיור כולל הדרכה צמודה באנגלית, ביקור באתרים מפורסמים וקונצרט קלאסי.

אנא לחצו כאן

קונצרט עוגב בבודפשט

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים איכותיים אשר יכללו, בין היתר, גם יצירות לעוגב.

אנא לחצו כאן

אירוע וארוחת ערב בבודפשט

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות באירועים המשלבים גם ארוחת ערב. רובם המוחלט של אירועים אלו גם כוללים שייט על נהר הדנובה.

אנא לחצו כאן

קונצרטים בבודפשט

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים ולעיתים גם במופעי פולקלור בבודפשט. האירועים יערכו בבזיליקות, אולמות קונצרטים, כנסיות, על אונייה ועוד.

אנא לחצו כאן

אירועים בברצלונה (חלוקה לפי אתרי קונצרטים וז'אנרים):

תיאטרון האופרה ליסאו

במהלך חודש יולי 2018, תוכלו ליהנות מאופרות נפלאות, ולעיתים גם ממופעי בלט ומקונצרטים קלאסיים אשר יערכו בתיאטרון האופרה ליסאו המפורסם בברצלונה.

אנא לחצו כאן

היכל המוסיקה של קטלוניה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות במופעי פלמנקו מדהימים וקונצרטים מגוונים של אמנים מפורסמים ואף של נגני גיטרת פלמנקו. האירועים יערכו בהיכל המוסיקה של קטלוניה בברצלונה.

אנא לחצו כאן

כנסיית סנט אנה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות מכוס יין ולצפות במופעי גיטרת פלמנקו אשר יערכו לאור נרות בכנסיית סנט אנה בברצלונה. לחלק מהאירועים ניתן להוסיף ארוחת ערב.

אנא לחצו כאן

מועדון קורדובס

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות במופע פלמנקו סוחף אשר יערך במועדון קורדובס המפורסם בברצלונה. ניתן גם להזמין מופע עם ארוחת ערב או עם ארוחת טאפאס.

אנא לחצו כאן

אירוע וארוחת ערב בברצלונה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות באירועים נפלאים אשר יכללו קונצרט בשילוב ארוחת ערב.

אנא לחצו כאן

אופרות בברצלונה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות במופעי אופרה נפלאים בברצלונה. האירועים יערכו בתיאטרון האופרה ובאולמות הקונצרטים של ברצלונה.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בברצלונה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים קאמריים בברצלונה.

אנא לחצו כאן

מופעי פלמנקו בברצלונה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות במופעי פלמנקו נפלאים אשר יערכו בברצלונה.

אנא לחצו כאן

אירועים בזלצבורג (חלוקה לפי אתרי קונצרטים וז'אנרים):

ארמון מיראבל

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים אשר יערכו בארמון מיראבל המפואר בזלצבורג.

אנא לחצו כאן

מסעדת סנט פיטר

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרט מוצרט וליהנות מארוחת ערב גורמה אשר תיערך במסעדת סנט פיטר העתיקה בזלצבורג. הארוחה תתבסס על פי מתכונים מסורתיים מהמאות ה-17 וה-18.

אנא לחצו כאן

Makartsteg

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו להינות מחבילת VIP הכוללת שייט + רכבל הלוך חזור לטירת זלצבורג + ארוחת ערב + קונצרט.

אנא לחצו כאן

ארמון רזידנץ בזלבורג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים אשר יערכו בארמון רזידנץ בזלצבורג. ניתן לצפות בקונצרט פסנתר אשר יכלול יצירות מתקופות הרנסנס, הבארוק ואף מיצירותיו של מוצרט או בקונצרט הכולל סונטות לכינור של מוצרט.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בזלצבורג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים קאמריים בזלצבורג. הקונצרטים יערכו בכנסיות, במסעדות ובארמונות של זלצבורג.

אנא לחצו כאן

אירוע וארוחת ערב בזלצבורג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בזלצבורג בשילוב ארוחת ערב גורמה.

אנא לחצו כאן

קונצרטים קלאסיים בזלצבורג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים בזלצבורג בשלל אתרים מיוחדים כגון ארמונות, מסעדות ועוד.

אנא לחצו כאן

רסיטל פסנתר בזלצבורג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות ברסיטלים מיוחדים לפסנתר אשר יכללו את הסונטות של מוצרט.

אנא לחצו כאן

אירועים בפירנצה (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

Palazzo Gaddi Arrighetti

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות במופעי אופרה ובלט מגוונים בארמון Gaddi Arrighetti. ניתן לשלב אירועים אלו עם ארוחת ערב ו/או יין ו/או סיור בארמון.

אנא לחצו כאן

כנסיית סנטה מונקה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו להאזין לאירועים מיוחדים אשר יכללו אריות מאופרות מפורסמות. האירועים יערכו בכנסיית סנטה מונקה בפירנצה. ניתן גם לשלב ארוחת ערב עם אירועים אלו.

אנא לחצו כאן

כנסיית סנט מרק האנגליקנית

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות באריות מאופרות מפורסמות ואף במופע מיוחד הנקרא "דואט אהבה". האירועים יערכו בכנסיית סנט מרק האנגליקנית בפירנצה. ניתן להוסיף ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

אודיטוריום סנטו סטפנו

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות בעיקר ממופע האופרה של "שלושת הטנורים". האירועים יערכו באודיטוריום סנטו סטפנו בפירנצה. ניתן להוסיף ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

דוניצטי בפירנצה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה אשר יכללו יצירות מאת גטאנו דוניצטי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

רוסיני בפירנצה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה אשר יכללו יצירות מאת ג'ואקינו רוסיני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

פוצ'יני בפירנצה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה אשר יכללו יצירות מאת ג'יאקומו פ'וציני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ורדי בפירנצה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה אשר יכללו יצירות מאת ג'וזפה ורדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

אופרות בפירנצה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות במופעי אופרה מגוונים בפירנצה אשר יערכו באולמות קונצרטים ובכנסיות.

אנא לחצו כאן

קונצרט וארוחת ערב בפירנצה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בפירנצה בשילוב ארוחת ערב. הקונצרטים יערכו באולמות קונצרטים ובכנסיות.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בפירנצה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים קאמריים איכותיים בפירנצה.

אנא לחצו כאן

קונצרטים קלאסיים בפירנצה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים בפירנצה אשר יערכו בארמונות, כנסיות, אולמות ועוד.

אנא לחצו כאן

אירועים בונציה (חלוקה לפי אתרי קונצרטים, מלחינים וז'אנרים):

Grande Dei Carmini

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות מהקונצרט "מוסיקה במסיכה" אשר משלב מופע אופרה / קונצרט ובלט יחדיו. האירועים יערכו ב-Scuola Grande Dei Carmini בונציה. ניתן גם להוסיף ארוחת ערב לאירועים אלו או טעימות יין.

אנא לחצו כאן

כנסיית סאן וידאל

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות ממופע כנרים מרשים, אשר יערך בכנסיית סאן וידאל בונציה.

אנא לחצו כאן

ארמון בארבריגו

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות באופרות נפלאות כגון הספר מסיביליה, לה טראויאטה וריגולטו. האופרות יערכו בארמון בארבאריגו המפואר בונציה.

אנא לחצו כאן

Ateneo di San Basso

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרט ארבע העונות של ויואלדי או בקונצרט המשלב אריות מאופרות מפורסמות. הקונצרטים יערכו בכנסיית Ateneo di San Basso בונציה.

אנא לחצו כאן

ורדי בונציה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בונציה אשר יכללו יצירות מאת ג'וזפה ורדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי בונציה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בונציה אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

רוסיני בונציה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בונציה אשר יכללו יצירות מאת ג'ואקינו רוסיני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בונציה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים בונציה אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

קונצרט וארוחת ערב בונציה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים מגוונים בונציה המשלבים ארוחת ערב.

אנא לחצו כאן

אירועי בארוק בונציה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות באירועים מגוונים אשר יכללו יצירות מתקופת הבארוק. האירועים יתקיימו בכנסיות ובאולמות קונצרטים.

אנא לחצו כאן

מוסיקה קאמרית בונציה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים קאמריים בונציה.

אנא לחצו כאן

אופרות בונציה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות במופעי אופרה מדהימים בונציה. האירועים יערכו בארמונות, כנסיות ואתרים נוספים.

אנא לחצו כאן

אירועים בערים נוספות:

אמסטרדם

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים נפלאים עם מיטב האמנים. הקונצרטים יערכו באולם ה"קונצרטחבאו" המפורסם באמסטרדם.

אנא לחצו כאן

פסטיבל האופרה בורונה

במהלך חודש אוגוסט 2017, תוכלו ליהנות מפסטיבל האופרות הטוב ביותר בעולם אשר יערך בארנה המפורסמת של ורונה.

אנא לחצו כאן

מינכן

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים נפלאים אשר יערכו בארמונות מפוארים ואולמות קונצרטים במינכן. ניתן להוסיף ארוחת ערב לחלק מהאירועים.

אנא לחצו כאן

מדריד

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות בקונצרטים קלאסיים ובמופעי אופרה במדריד.

אנא לחצו כאן

סנט פטרסבורג

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות מקונצרטים בסנט פטרסבורג. הקונצרטים יכללו בעיקר יצירות של מלחינים רוסים מובילים כגון צ'ייקובסקי, רחמנינוב ועוד.

אנא לחצו כאן

דרזדן

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות מקונצרטים קלאסיים נפלאים אשר יערכו בארמון צווינגר המפורסם בעיר דרזדן.

אנא לחצו כאן

סיינה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות במופע אופרה נפלא אשר יערך בעיר סיינה באיטליה.

אנא לחצו כאן

אוסלו

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות במופעי בלט, אופרות וקונצרטים קלאסיים באוסלו. האירועים יערכו בבית האופרה המפורסם של אוסלו.

אנא לחצו כאן

תל אביב

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות מקונצרטים קאמריים נפלאים של התזמורת הקאמרית הישראלית. הקונצרטים יערכו במוזיאון תל אביב לאמנויות.

אנא לחצו כאן

באדן באדן

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות מקונצרטים קלאסיים נפלאים עם מיטב האמנים המובילים במוסיקה הקלאסית. האירועים יערכו בבאדן באדן.

אנא לחצו כאן

סורנטו

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו ליהנות ממופע "שלושת הטנורים" אשר יערך בעיר סורנטו השוכנת קרוב לנאפולי. ניתן אף להזמין אירוע המשלב קונצרט וליקר סורנטו אשר יוגשו בסיום הקונצרט. תוכלו גם לצפות במופע דואט אופרה המשלב שירים נפוליטנים.

אנא לחצו כאן

ורשה

במהלך חודשי יולי ואוגוסט 2018, תוכלו לצפות ברסיטלים של פסנתר אשר יערכו בורשה. הרסיטלים יכללו יצירות מאת פרדריק שופן.

אנא לחצו כאן