נגישות
Russian Language English Language

אירועים עם יצירותיהם של המלחינים המפורסמים ביותר לחודשי ינואר ופברואר 2021:

בעמוד זה נעדכן אתכם על אירועים מומלצים אשר יכללו יצירות של המלחינים המובילים בעולם המוסיקה הקלאסית.

האירועים יכללו יצירות של מלחינים אלו ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

כאשר תבחרו את אחת מהתיבות למטה, תועברו לדף המבוקש והתוצאות יופיעו בחלק התחתון של הדף.

מלחינים מפורסמים בוינה:

מוצרט בוינה

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

בטהובן בוינה

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת לודוויג ואן בטהובן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

היידן בוינה

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת יוזף היידן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

שוברט בוינה

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בוינה אשר יכללו יצירות מאת פרנץ שוברט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מלחינים מפורסמים ברומא:

ורדי ברומא

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת ג'וזפה ורדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי ברומא

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

פוצ'יני ברומא

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת ג'יאקומו פוצ'יני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

רוסיני ברומא

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים ברומא אשר יכללו יצירות מאת ג'ואקינו רוסיני ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מלחינים מפורסמים בפריז:

באך בפריז

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת יוהאן סבסטיאן באך ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי בפריז

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בפריז

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

שופן בפריז

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בפריז אשר יכללו יצירות מאת פרדריק שופן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מלחינים מפורסמים בפראג:

דבוז'אק בפראג

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת אנטונין דבוז'אק ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי בפראג

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בפראג

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ברהמס בפראג

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בפראג אשר יכללו יצירות מאת יוהנס ברהמס ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מלחינים מפורסמים בבודפשט:

באך בבודפשט

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בבודפשט אשר יכללו יצירות מאת יוהאן סבסטיאן באך ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

הנדל בבודפשט

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בבודפשט אשר יכללו יצירות מאת גאורג פרידריך הנדל ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

ויואלדי בבודפשט

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בבודפשט אשר יכללו יצירות מאת אנטוניו ויואלדי ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בבודפשט

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בבודפשט אשר יכללו יצירות מאת וופגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מלחינים מפורסמים בערים נוספות:

שופן בקרקוב

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בקרקוב אשר יכללו יצירות מאת פרדריק שופן ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן

מוצרט בזלצבורג

במהלך חודשי ינואר ופברואר 2021, תוכלו לצפות בקונצרטים בזלצבורג אשר יכללו יצירות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט ובמקרים רבים גם יצירות של מלחינים נוספים.

אנא לחצו כאן