נגישות
Russian Language English Language
 • Westminster Pier -
 • שייט על נהר התמזה הוא אחת מהאטרקציות המובילות בלונדון וניתן אף לשדרג אותו בעזרת ארוחת ערב נפלאה ומוסיקה. לפניכם שלוש אפשרויות מעניינות:

  • חבילה הכוללת כוס יין בקבלת הפנים עם העלייה לספינה + שייט בן 3 שעות על נהר התמזה אשר חולף על פני האטרקציות המובילות של לונדון + ארוחת ערב בת 4 מנות כולל חצי בקבוק יין לאדם (ניתן לבחור בין תפריט רגיל לצמחוני במעמד ההזמנה) + הופעה של זמר/זמרת (מוסיקת פופ קלה) ומסיבת ריקודים על הספינה. קוד הלבוש הנדרש לאירועים אלו הוא סמארט קז'ואל. לרשותכם גם יוצב בר בספינה בו ניתן לרכוש דברים נוספים.

  • חבילה הכוללת כוס יין בקבלת הפנים עם העלייה לספינה + שייט בן 3 שעות על נהר התמזה אשר חולף על פני האטרקציות המובילות של לונדון + ארוחת ערב בת 3 מנות (ניתן לבחור בין תפריט רגיל לצמחוני במעמד ההזמנה) + הופעה של זמר אשר ישיר משיריו האהובים של אלביס פרסלי ומסיבת ריקודים על הספינה. קוד הלבוש הנדרש לאירועים אלו הוא סמארט קז'ואל. לרשותכם גם יוצב בר בספינה בו ניתן לרכוש דברים נוספים.

  • חבילה הכוללת כוס יין בקבלת הפנים עם העלייה לספינה + שייט בן 3 שעות על נהר התמזה אשר חולף על פני האטרקציות המובילות של לונדון + ארוחת ערב בת 3 מנות (ניתן לבחור בין תפריט רגיל לצמחוני במעמד ההזמנה) + הופעה של חמישיית ג'אז במהלך השייט. קוד הלבוש הנדרש לאירועים אלו הוא סמארט קז'ואל. לרשותכם גם יוצב בר בספינה בו ניתן לרכוש דברים נוספים.

  על מנת למצוא אירועים בלונדון הכוללים שייט, ארוחת ערב ומוסיקה, ניתן לבצע חיפוש עד ה-30 למרץ 2020.

  לונדון

  לשייט על נהר התמזה בלונדון בשילוב ארוחת ערב ומוסיקה, אנא חפשו כאן:

  החל מ
  עד ל