האם כבר צפיתם במופע פלמנקו במדריד?

אין ספק כי גולת הכותרת של הבירה הספרדית מדריד הנם מופעי הפלמנקו המשובחים הנערכים ברחבי ספרד בכלל ובמדריד בפרט. מדריד הנה עיר יפהפייה המתהדרת לא רק ברחובות ציוריים והיסטוריים אלא גם במופעים של הריקוד החושני והמפתה, הלא הוא ריקוד הפלמנקו המפורסם. ריקוד הפלמנקו הנו חלק בלתי נפרד מהתרבות הספרדית ואף מהווה את אחד מסימני ההיכר של ספרד.

הריקוד החל את צעדיו הראשונים על ידי משפחות צועניים במחוז אנדלוסיה שבספרד. מופעי הפלמנקו החלו בסמטאות ומשם עברו לבתי הקפה. רבים מתושבי המקום הגיעו לבתי הקפה על מנת ליהנות ממופע ריקודי פלמנקו המשלב שירה וכך למעשה החלה תרבות מופעי הפלמנקו לצבור תאוצה ולהתרחב לערים נוספות בממלכה הספרדית. כך הפכה המסורת העממית של הצוענים לתעשייה מסחרית משגשגת. המאה ה-20 הקפיצה את מופעי הפלמנקו שלב נוסף כאשר הם שולבו בתאטראות, אשר לשם הגיע קהל אמיד יותר, ובכך סללו מופעי הפלמנקו את דרכם למיינסטרים של התרבות הספרדית שעד היום סוגדת למופעים אלו.

אנא כנסו ל- http://classeventic.com/madrid-flamenco.php ותוכלו למצוא מופעי פלמנקו נפלאים.

Night view of the Puerta de Alcalá (Alcala Gate) in the Plaza de la Independencia (Independence Square) in Madrid, Spain. Traffic blurr in foreground.

מדריד.

Show Tags
פורסם בקטגוריה אתרי קונצרטים מפורסמים, מדריד, ערים מפורסמות, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *